Co stworzyliśmy?

Osiedla mieszkaniowe (np. przy ul. Ślicznej – 20.000 m2 PUM dla Instalu Kraków, przy ul. Fredry, Marchołta, Bohomolca).

Biurowce (np. przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, ul. Zakopiańskiej, ul. Armatury, ul. Wodnej).

Budynki wielorodzinne i kamienice (np. przy ul. Prądnickiej, Strzelców, Korzeniowskiego, Emaus, Leśnej i przy Pl. Na Groblach w Krakowie, przy ul. Legionów i Ilskiego w Warszawie).

Przestrzenie publiczne (np. odrestaurowanie Kopca Krakusa w Krakowie z rewitalizacją otoczenia, Zalew Nowohucki, Plac Matejki w Krakowie).

Obiekty handlowo – usługowe i sklepy (np. dla Behamot przy ul. Wodnej, cukiernia z zakładem produkcyjnym w Myślenicach, zakład ślusarski z magazynem pod Myślenicami).

Ponadczasowe formy (np. znany w Krakowie od 1995 r. skośny, szklany budynek Sali Obsługi Klienta Tauron przy ul. Śląskiej, zwracający uwagę od od 2018 r. biurowiec Kalwaryjska 33)

Magazynowe, centra logistyczne (np. dla Mix Electronics w Skawinie, magazyny hurtowni samochodowej, magazyny nad sklepem wielkopowierzchniowym dla Witek’s Nieruchomości).

Hotele (największy dla Intercontinental Hotel Group – IHG w Warszawie, przy ul. Puławskiej).

Centra handlowe i biurowe (np. przebudowa i rozbudowa dawnej fabryki włókienniczej w Bielsku Białej lub zakładów produkcji fajansu we Włocławku).

Inwestycje inne, rzadsze i nietypowe (np. górski kościółek dla 300 osób k. Tokarni, stacja paliw dla PKP na Śląsku, koncepcja automatycznego magazynu kauczuku dla Synthos Dwory, myjnia i stacja kontroli dla TIR-ów w Krakowie czy przeniesienie przemysłowej galwanizerni Artmatury S.A. z Krakowa przy ul. Zakopiańskiej do Niska.