Nota prawna

Niniejsza strona internetowa sluży prezentacji dorobku projektowego i proinwestycyjnego architektonicznej dzialalności gospodarczej. Podczas jej tworzenia staraliśmy się zachować staranność i dokładność, jednak pracowało przy niej wiele osób i nie możemy zagwarantować, że gdzieś nie wkradl się błąd.

Dodatkowo każde przedsięwszięcie związane z projektowaniem, działalnością deweloperską lub inwestowaniem w nieruchomości jest inne. Jest planowane i realizowane w odmiennych lokalizacjach, czasie, warunkach gospodarczych i przez inne zespoły ludzkie. Prezentowane na tej stronie treści nie są więc poradnikiem dotyczącym planowania lub prowadzenia inwestycji, nie mogą stanowić także wskazówek, rekomendacji lub być podstawą do podjecia jakichkolwiek decyzji biznesowych związanych z planowaną lub prowadzoną inwestycją. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za ew. straty wynikłe z zastosowania lub interpretacji jakiejkolwiek części lub całości przdstawianych na stronie danych.

Informacje dotyczące oferowanych usług nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego. Określenie wartości zlecanych nam usług wymaga każdorazowo analizy ich zakresu, przeprowadzenia rozmów i podpisania umowy.