Zespół

Trzy dekady działania utwierdziły nas w przekonaniu, że w pracy także konieczna jest równowaga. Tworzymy dokumentacje i z zaangażowaniem realizujemy projekty, ale jednocześnie nie tracimy z pola widzenia tego, co równie ważne: dobrej atmosfery, uczciwych relacji międzyludzkich, szacunku oraz znaczenia zaufania i danej obietnicy.

Poznaj
Nasz zespół

Piotr Orzeszek

architekt
upr. bud. projektowe i wykonawcze, bez ograniczeń, nr 290/2000, izba: MP – 0446,
tel. 601-746-876, piotr.orzeszek@stvosh.pl

Ukończył Politechnikę Krakowską, Wydział Architektury i Urbanistyki w 1993 r. z wyróżnieniem. Kilkukrotny stypendysta Ministra Edukacji Narodowej. Właściciel firmy i architekt prowadzący. Wieloletnie doświadczenie projektowe i inwestycyjne. Praktyk.

Aleksandra Zawadowska

architekt
upr. bud. projektowe, bez ograniczeń, nr MPOIA-083/2010, izba: MP – 1875,
tel. 663-333-764, aleksandra.zawadowska@stvosh.pl

Ukończyła Politechnikę Krakowską, Wydział Architektury i Urbanistyki w 2001 r. Bardzo doświadczony i samodzielny architekt prowadzący. Wnikliwa, staranna i dokładna. Prawie nie popełnia błędów. Uwielbia przepisy techniczne i pożarowe w architekturze. W naszym biurze od 2005 r.

Katarzyna Urban – Chrzanowska

architekt
upr. bud. projektowe, bez ograniczeń, nr 2555/18/U/C,
e-mail: katarzyna.urban-chrzanowska@stvosh.pl

Ukończyła Politechnikę Krakowską, Wydział Architektury i Urbanistyki w 2012 r. Doświadczony i samodzielny architekt prowadzący. Wzór pracowitości i terminowości. Kreator formy, funkcji i konstrukcji. W naszym biurze architektonicznym od 2014 r.

Agata Twardak

technik budownictwa
postępowania i procedury administracyjne,
tel. 661-926-442, agata.twardak@stvosh.pl

Doświadczenie i praktyka 20 lat pracy w Biurze Rozwoju Krakowa. Kocha porządek i poukładanie. Specjalista od wszelkich procedur administracyjnych, sprawnych postępowań i dobrych relacji z urzędami oraz ludźmi, którzy w nich pracują. Z nami od 2003 r.

Tomasz Kutnik

architekt
tel. 692-940-011, tomasz.kutnik@stvosh.pl

Ukończył Politechnikę Krakowską, Wydział Architektury i Urbanistyki w 2012 r. Wizjoner, poszukiwacz pomysłów i nowych kierunków. W czasie wolnym – międzynarodowy twórca scenariuszy gier komputerowych. W naszym biurze od 2016 r.

Aleksandra Chruściel

architekt
tel. 534-212-232, aleksandra.chruściel@stvosh.pl

Ukończyła Politechnikę Krakowską, Wydział Architektury i Urbanistyki w 2019 r. Najmłodszy członek naszego zespołu. Interesuje się nowościami i pochłania nowatorskie rozwiązania. Doskonali wiedzę w biurze od 2017 r.

W ostatnich latach pracowali z nami także:

  • mgr inż. arch. Izabela Kosina – architekt prowadzący,
  • mgr inż. arch. Olga Górnik.

Dziękujemy też osobom, które współtworzyły naszą firmę od początku. Są to:

  • mgr inż. arch. Paweł Boguszewicz – architekt prowadzący.
  • mgr inż. arch. Piotr Wiśniewski,
  • mgr inż. arch. Michał Miętka,
  • mgr inż. arch. Leszek Hoły,
  • mgr inż. arch. Marcin Wijowski.

Nasi stali
współpracownicy

inż. Marek Madej

konstrukcje
upr. nr BPP163/82,
izba: MAP/BO1845/01

mgr inż. Wojciech Grzyb

konstrukcje
upr. nr MAP/0330/POOK/10,
izba: MAP/BO/0040/11

mgr inż. Paweł Kasperski

instalacje sanitarne
upr. nr MAP/0130/PWOS/04,
izba: MAP/IS/0717/04

mgr inż. Mateusz Figa

instalacje elektryczne

mgr inż. Michał Nawalany

drogi
upr. nr WZDP/11b-2001/Upr.110/66,
izba: MAP/BD/1584/01

mgr inż. Piotr Buczek

drogi
upr. nr MAP/0363/PBD/18,
izba: MAP-2CD-9RN-TFD

mgr inż. Ewa Płomińska

drogi

mgr inż. Arkadiusz Kielar

charakterystyka energetyczna
upr. nr 337/2001,
izba: MAP/IE/7115/02

mgr inż. Wiktor Salamaga

geodezja
upr. nr 18810

mgr inż. Tadeusz Nowak

geologia
upr. kat. VII-1135

mgr inż. Marcin Fabrycy

geologia
upr. kat. VII-1655

ZOBACZ
NASZE BIURO

Więcej o STVOSH
BIURZE ARCHITEKTONICZNYM

Niesamowite jest to, że od ponad 15 lat współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi osobami. Wiążemy się przemyślanie, stabilnie i na długo. Nie zatrudniamy czasowo, np. dla jednego tematu. Unikamy rotacji pracowników i ciągłych zmian. Stawiamy na jakość, a nie ilość. Od lat utrzymujemy niezawodne kontakty z wieloma specjalistami branżowymi.

Zaangażowanie to podstawa. Każdy projekt prowadzi doświadczony architekt z uprawnieniami. Zawsze można rozmawiać z kompetentną osobą, która osobiście identyfikuje się z Waszym przedsięwzięciem inwestycyjnym, ma o nim kompleksową wiedzę i potrafi w kilka sekund odpowiedzieć na każde pytanie.

Stworzyliśmy różnorodne i indywidualne projekty. Od renowacji zabytków i nowoczesnych osiedli przez Pl. Matejki dla m. Krakowa, hotel Intercontinental w Warszawie, galwanizernię Armatury lub myjnię TIR-ów, po centrum handlowe we Włocławku i projekty biurowców w Krakowie. Inwestorzy mieli różne cele, ale zawsze je realizowaliśmy. Wystarczy słuchać.

Ilość powiązanych zagadnień i koniecznych uzgodnień może generować problemy. Nie da się tego uniknąć. Staramy się zawsze działać logicznie i wspierać Inwestorów. Rozmawiamy z nimi, radzimy się zaufanych wykonawców, negocjujemy z urzędami. Nie ma trudnych sytuacji, których nie możemy rozwiązać. Wystarczy chcieć.