Projekty

Nowatorska idea, strategiczne decyzje, zagospodarowanie terenu, ponadczasowa architektura, która się podoba i dobrze komercjalizuje, konstrukcja i szczegóły wykonawcze, rozsądne koszty, sprawna administracja, wniosek o pozwolenie na budowę, efektowna forma, funkcjonalność… Sama beztroska radość tworzenia!

Biuro architektoniczne
ZREALIZOWANE PROJEKTY

KORZYŚCI
DLA INWESTORÓW

Inwestowanie jest łatwiejsze, jeśli dokumentacja jest logiczna i przejrzysta. Podejmujemy mądre decyzje projektowe, upraszczamy rozwiązania i optymalizujemy konstrukcję, by w ten sposób ułatwić realizację, skrócić jej czas i zmniejszyć koszty. Nasza otwartość na ew. pytania i komunikatywność dodatkowo ułatwia proces budowy.

Tu będziemy wyjątkowo nieskromni. Zapewniamy logiczne i dopracowane rozplanowania pod każdym względem. Nasze projekty się podobają. Zapewniają minimum komunikacji, często są wariantowe, a projektanci wnętrz mają przy nich niewiele pracy. Odbiorcy podejmują szybkie decyzje o wynajmie lub zakupie, a to czyni inwestycję pewniejszą i bardziej opłacalną.

Doświadczenie projektowe to baza (podobno 10 %), ale dopiero zrealizowanie własnych inwestycji uczy pełnego i oszczędnego spojrzenia na 100 % tego procesu. Mamy także i te kompetencje. Od zakupu, programu i projektu, przez finansowanie i budowę po reklamę, sprzedaż, wykończenia, gwarancje i rękojmie. Chcesz mieć takie wsparcie? Zadzwoń do nas.

Inwestycje z nami mają wspólną cechę. Projektujemy je i tworzymy jak własne. Bez względu na rodzaj zlecenia (projekty biur, projekty hoteli, projekty budynków wielorodzinnych, centra logistyczne, projekty sklepów) postawienie się świadomie w roli Inwestora zawsze służy jakości rozwiązań. Nie każdy jest w stanie to zrobić.

POLECAJĄCE REFERENCJE
Biura Architektonicznego