INWESTYCJE

Dlaczego także to potrafimy? Poza sporym doświadczeniem projektowym mamy także praktykę w całym procesie inwestycyjnym, a wyczucie nieruchomości, uczciwość i świadomość kosztów zapewnia nam powracających Inwestorów. Projekty budowlane i pozwolenia na budowę, wspólnie stworzone i skomercjalizowane obiekty. My to po prostu od lat robimy.

NASZE DOŚWIADCZENIE
PROINWESTYCYJNE

PRZEWAGA TWORZONYCH
INWESTYCJI

Sprawdzianem poziomu tworzenia architektury są m. in. inwestycje klasy premium. Oznaczają wzorowe rozklady funkcjonalne, bardzo świadomych i wymagających odbiorców, wymagają najlepszych materiałów, nowoczesnych rozwiązań luxury brands, prestiżu, a nawet zaspokojenia potrzeb indywidualności nabywców. Zdaliśmy ten egzamin. Wielokrotnie.

Dotyczą stylu architektury, rozplanowania, wyważenia tradycji i nowoczesności, wysokości kondygnacji, wyposażenia technologicznego a nawet mobilności i układu garaży. Dziesiątki parametrów decyduje o sukcesie inwestycji. Kto to weryfikuje? Ostatecznie Klienci. Pracujemy, by komercjalizacje przebiegały w rekordowych terminach.

Kto budował za własne lub pożyczone środki wie, jak ważny jest obrót kapitałem. Dobra dokumentacja i mądry projekt to sprawna realizacja. Logiczne decyzje i efektowne materiały przy zachowaniu rozsądnego poziomu wydatków przyciągają nabywców. Architektura proinwestycyjna przekłada się na sprzedaż lub wynajem. Jakie to proste!

Nie czarujemy i mówimy prawdę: inwestycjom zdarzają się usterki. Nie ma firmy budowlanej i nadzoru, który wyłapie wszystkie niedociągnięcia pracowników. Ważne, by było ich mało, były błache i możliwie wcześnie wykryte. Staramy się projektować uwzględniając ten czynnik ludzki. Inwestorzy uważają, że nam się to udaje.